بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران
English | پنجشنبه 2 اسفند 1397
همراه بانک رفاه همراه بانک رفاه اینترنت بانک رفاه
مسیر جاری : صفحه اصلی / اخبار استانی / خراسان جنوبی
اخبار استان خراسان جنوبی

فروردین 1392:

• رئیس اداره به طور جداگانه با دکتر مدیح شهردار بیرجند و مهندس جلالیزاده رئیس سازمان نظام مهندسی استان دیدار و گفتوگو کرد.
در این دیدارها، راهکارهای گسترش همکاریها مورد بررسی قرار گرفت که نتایج مثبتی در پی داشت.
• همکاران اداره به رسم هر ساله و با شرکت در مراسم خیریه جشن گلریزان به یاری کودکان نیازمند شتافتند.
در این مراسم همکاران، کمکهای نقدی خود را به مبلغ 20 میلیون ریال اهدا کردند.

 

آبان:

• به منظور افزایش سهم بازار؛ رئیس اداره به طور جداگانه با مدیران سازمان غله و سیلو و تجهیز و نوسازی مدارس استان دیدار و گفت وگو کرد.
در این دیدارها، رئیس اداره با تشریح فعالیّت های و خدمات بانک بر توسعه و گسترش همکاری ها تأکید کرد.

 

مهر :

• رئیس اداره و جمعی از همکاران از شرکت دان و علوفه شرق بازدید و با مدیرعامل آن گفت وگو کردند.
در این دیدار، راهکارهای گسترش این تعامل مورد بررسی قرار گرفت.
• به مناسبت هفته سلامت و روزجهانی سالمند، رئیس اداره به همراه جمعی از مسئولان استانی و دانشگاه علوم پزشکی با حضور در سرای سالمندان استان و بیمارستان ولیعصر (عج) از آنها دلجویی کردند.
شایان ذکر است در هفته سلامت اداره امور شعب به منظور معرفی بیشتر بانک و خدمات آن، برنامه های مشترکی با دانشگاه علوم پزشکی اجرا کرد.

شهریور :

• به مناسبت هفتۀ دولت، طی مراسمی کارخانه شیر تارا که با مشارکت بانک رفاه استان تأسیس شده است، افتتاح شد.
در این مراسم، استاندار، نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی، مسئولان اداره و جمعی از مدیران اجرایی استان حضور داشتند.
• اداره امور شعب در دومین نمایشگاه تخصصی بانک، بیمه و بورس که در محل نمایشگاههای بین المللی بیرجند برگزار شد، حضوری فعالی و چشمگیر داشت.
رئیس اداره و جمعی از همکاران با حضور در این نمایشگاه، فعالیّتها و خدمات بانک رفاه استان را تشریح کردند.
• همکاران اداره در اقدامی انسان دوستانه با شرکت در جشن گلریزان ستاد دیه استان، شرکت کردند و مبلغ 7 میلیون ریال کمکهای نقدی خود را به ستاد دیه استان و 11 میلیون ریال به ستاد دیه مرکز (در تهران) اهدا کردند.

مرداد :

همزمان با هفتۀ تأمیناجتماعی، طی مراسمی واحد خدمات خاص شهرستان سرایان با حضور مسئولان اداره، امام جمعه، فرماندار و جمعی دیگر از مقامات محلی افتتاح شد.

در این مراسم مسئولان سرایان از خدمات بانکرفاه به شهروندان تقدیر و تشکر و افتتاح این واحد را گام مثبتی برای رفاه حال مستمریبگیران این شهرستان ذکر کردند.

به مناسبت سالروز تأسیس تأمیناجتماعی، رئیس اداره و جمعی از همکاران به همراه مدیران صندوق تأمیناجتماعی و مدیریت درمان با حجتالاسلام و المسلمین رضایی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بیرجند دیدار و گفتوگو کردند.

در این دیدار رنجبر، رئیس اداره در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ و سنت قرضالحسنه، از جایگاه نماز جمعه مطالبی بیان کرد. در ادامه امام جمعه نیز از خدمات و تلاشهای تأمیناجتماعی و بانکرفاه استان به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

تیر :

• رئیس اداره و جمعی از همکاران با دکتر اسماعیلی معاون جدید توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار، رنجبر رئیس اداره با ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده به این دانشگاه، آمادگی بانک رفاه استان را برای گسترش همکاریها اعلام کرد که دکتر اسماعیلی از خدمات بانک به دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و بر تقویت و بهبود روابط تأکید کرد.
• جلسه شورای هماهنگی اداره های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی اداره امور شعب برگزار شد.
در این جلسه که معاون توسعه استانداری و مدیران اجرایی نیز حضور داشتند، رنجبر رئیس اداره با ارائه گزارشی از خدمات بانک رفاه به مشتریان، تعامل و همکاریهای متقابل را باعث تقویت روند خدمت رسانی به شهروندان دانست و بر آن تأکید کرد.
 

خرداد

• جلسه رؤسای شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.

در این جلسه، رنجبر‌ رئیس اداره گزارشی از همایش مدیران صف و ستاد در بابلسر ارائه و بر تلاش و کوشش مضاعف، همدلی و یکپارچگی همه همکاران برای تحقق اهداف بانک تأکید کرد.

• با حضور مسئولان اداره،‌ کارگاه آموزشی شیوه‌های مبارزه با پولشویی ویژه معاونان شعب برگزار شد.

در این کارگاه، اصغری رئیس اداره مبارزه با پولشویی دربارۀ تاریخچه و شیوه‌های جدید پولشویی مطالبی بیان کرد.

 

اردیبهشت :

• طی مراسمی، واحد خدمات خاص شهرداری اسدیه افتتاح شد.

در این مراسم که مسئولان و مقامات محلی حضور داشتند، رنجبر، رئیس اداره به تشریح خدمات بانکرفاه پرداخت و هدف از افتتاح این واحد را ارائه خدمات مطلوب و رفاه بیشتر شهروندان اسدیه ذکر کرد.

• رئیس اداره و جمعی از همکاران با مدیرکل جدید صندوق تأمیناجتماعی استان دیدار و گفتوگو کردند.

در این دیدار، احداث واحد خدمات ویژه برای خدماتدهی به مستمریبگیران و گسترش دامنه همکاریها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 فروردین 1391 :

به منظور افزایش سهم بازار و گسترش تعامل، رئیس اداره و جمعی از همکاران به طور جداگانه با اعضای شورای شهر بیرجند و مدیر فروشگاه بزرگ ستاره رفاه ایرانیان دیدار و گفت وگو کردند.
در این دیدارها رنجبر، رئیس اداره با تشریح فعالیتها و خدمات بانک به مشتریان بر گسترش همکاریهای متقابل تأکید کرد.
• همکاران اداره در یک اقدام خداپسندانه با اهدای 11 میلیون ریال در جشن موسوم به گلریزان به یاری هموطنان نیازمند شتافتند.
• به مناسبت هفته سلامت و روز سالمند، رئیس اداره به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مسئولان استانی با حضور در یکی از مراکز نگهداری سالمندان، با آنها دیدار و از آنها دلجویی کردند

 

بهمن و اسفند 1390 :

• به منظور گسترش همکاریها و بهبود روابط، رئیس اداره در دیدارهای جداگانهای با مدیران و مسئولان صندوق تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، دانشگاه علمی-کاربردی، شرکت گاز، اداره راه، مسکن و شهرسازی، محیط زیست، شرکت شهرکهای صنعتی، بنیاد مسکن، شرکت کویر تایر، شرکت میناکان و موسسه مالی و اعتباری فرشتگان در استان، راههای تعامل و همکاری را مورد بحث و بررسی قرار داد.
در این دیدارها رنجبر، رئیس اداره ضمن ارائه گزارشی از فعالیتها و خدمات به مشتریان، آمادگی بانک رفاه استان را برای گسترش همکاریهای متقابل اعلام کرد که مورد استقبال مسئولان و مدیران طرف مذاکره قرار گرفت.
• شعبه بُشرویه که به منظور رفاه حال مشتریان بهسازی شده است، طی مراسمی و با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مقامات محلی خدمترسانی به مشتریان را از سر گرفت.
• جلسه روسای شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
در این جلسه رئیس اداره مطالب و نکات مهم مطرح شده در همایش مدیران صف و ستاد در بابلسر را تشریح کرد و در ادامه، عملکرد شعب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

آبان :

- رئیس اداره و جمعی از همکاران با مهندس فلاحی، مدیرعامل شرکت کاشی و سرامیک فرزاد دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار، رئیس اداره گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات به مشتریان ارائه و آمادگی بانک رفاه استان را برای همکاری‌های متقابل اعلام کرد.
- جلسه بررسی عملکرد شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.  در این جلسه رئیس اداره درباره منابع، مصارف، وصول مطالبات و خدمات الکترونیکی مطالبی بیان کرد.

 

مهر :

- رئیس اداره در دیدارهای جداگانه ای با مدیرکل خدمات درمانی، مسئول دانشگاه علوم پزشکی، مدیریت درمان تأمیـــن اجتماعـــی و مدیـــران کمیتـه امداد امام خمینی(ره)، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، بیمه البـرز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه بیرجند، مدیر تعاونی اعتباری عسکــریه، مدیر کل صدا و سیما اوقاف و امور خیریــه در استان و گروه صنعتی ناصری، راهکارهای تعامل و ارتباط متقابل را مــورد بحث و بررسی قرار داد.
در این دیدارها، رنجبر رئیس اداره آمادگی بانک رفاه استان را برای تقویت همکاریها و بهبود روابط اعلام کرد.
- اداره امور شعب در اولین نمایشگاه تخصصی «بانک، بیمه و بورس» که در محل نمایشگاه بین المللی بیرجند برگزار شد، حضوری فعال و چشمگیر داشت.
در این نمایشگاه اداره امور شعب با برپایی غرفه، به معرفی خدمات بانک به بازدیدکنندگان پرداخت.

 

شهریور :

-رئیس اداره با فرماندار بیرجند دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این جلسه توجه به بازارچه‌های مرزی، پیگیری و حضور فعال بانک رفاه در منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی که در شرف تأسیس است، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
-رئیس اداره و جمعی از همکاران در دیدارهای جداگانه‌ای با شهردار بیرجند، فرماندار نهبندان و رئیس صندوق تأمین اجتماعی قاین گفت‌وگو کردند.
در این دیدارها، طرفین راهکارهای گسترش همکاری‌ها را مورد بحث‌وبررسی قرار دادند.

 


 

مرداد :

- جلسه تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره با حضور مدیر امور منطقه سه، جمعی از مدیران اداره‌ها و سازمان‌های استان و فرماندار بیرجند برگزار شد.
للـه‌گانی مدیر امور منطقه سه ضمن تقدیر از تلاش‌های رضایی رییس قبلی اداره، رشد شاخص‌ها را نتیجه تلاش همکاران استان و مدیریت خوب وی می‌دانست و از رنجبر، رییس جدید اداره نیز به عنوان همکاری توانمند و پرتلاش یاد کرد که مدیریت وی سرآغاز فصل جدیدی از موفقیت‌های استان خواهد بود.
در ادامه مراسم، فرماندار بیرجند نیز طی سخنان کوتاهی از خدمات مطلوب و شایسته بانک رفاه استان و تلاش‌های همکاران تقدیر و تشکر کرد.
- منصور رنجبر رییس اداره با حضور در جهاد دانشگاهی استان با هاشمی مدیر آن دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار نحوه همکاری بیشتر بانک به‌ویژه در پروژه‌های اقتصادی در دست اقدام جهاد دانشگاهی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
هاشمی نیز در این دیدار ضمن اعلام رضایت از بانک رفاه استان، بر گسترش همکاری‌ها تأکید کرد.
- رییس اداره با مهندس حسینی مدیرکل دیوان محاسبات استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار، درباره استفاده‌ کارکنان بانک از دوره‌های آموزشی این سازمان و تقویت روابط بحث و تبادل‌نظر شد.
- رنجبر رییس اداره میهمان دکتر محمودی‌راد رییس بیمارستان ولیعصر(عج) بیرجند بود.
در این دیدار خدمات باجه این دانشگاه و راه‌های افزایش تعامل مورد بحث‌وبررسی قرار گرفت
.
 

تیر :

به‌ منظور بررسی مشکلات جامعه کارگری استان، نشست اعضای کانون شوراهای اسلامی کار استان با حضور رییس اداره برگزار شد.
در این جلسه، رضایی رییس اداره با ارائه گزارشی از عملکرد و خدمات به قشر زحمت‌کش کارگر در استان، به سوالات نمایندگان شوراهای کارگری پاسخ داد.
- جلسه بررسی مسائل اعتباری اداره با حضور مسئولان اداره، معاون اداره اعطای تسهیلات، روسای شعب و جمعی از کارشناسان این اداره برگزار شد.
رضایی رییس اداره از وضعیت مطلوب و کنترل‌شده مصارف استان خبر داد و گفت: همکاران صدیق و پرتلاش استان، علاوه بر هدف نهایی تسهیلات (سودآوری) از این مهم به عنوان ابزاری برای جذب منابع استفاده می‌کنند.
ملک‌فرنود معاون اداره اعطای تسهیلات نیز تبیین سیاست‌های اعتباری بانک را منوط به مفاد بسته سیاسی بانک مرکزی دانست و گفت: میزان و نحوه استفاده از عقود با قیمت تمام شده پول در بانک رابطه مستقیم دارد.
- صداقت و وظیفه‌‌شناسی کارمندان بانک رفاه استان بار دیگر افتخار آفرین شد.
مدیر بانک ملی استان با ارسال تقدیرنامه‌ای از امانت‌داری و وظیفه‌شناسی مهدی گندمی همکار شرکتی اداره، به سبب بازگرداندن 1400 دلار پیدا شده به مسئولان شعبه بیرجند و در‌نتیجه به مشتری، قدردانی کرد.

 

خرداد :

- جلسه روسای شعب با حضور مسئولان اداره در محل سالن همایش‌های احمدآباد مشهد برگزار شد.
حسن رحیمی رییس اداره در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته، رشد منابع را نتیجه تلاش همکاران ذکر و براستفاده از روش‌های نوین بازاریابی و تلاش بیشتر در این زمینه تاکید کرد.
وی برنامه‌ریزی برای استفاده مناسب از امکانات موجود برای کسب حداکثر سود و دستیابی به اهداف را ضروری دانست و گفت: از این پس عملکرد همکاران بر مبنای بهره‌وری سنجیده می‌شود و بررسی عملکرد شعب نیز بر همین مبنا است.
- به‌منظور تعامل با سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی، مسئولان اداره با مدیران شرکت ایرانگردی و جهانگردی وابسته به سازمان بازنشستگی کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار طرفین درباره خدمات بانک، زمینه‌ همکاری‌های متقابل و تعامل در مورد پذیرش مسافران داخلی و خارجی، سفر کارت و تورهای مسافرتی بحث و گفت‌وگو کردند.
- جلسه کمیته بازاریابی با حضور مسئولان اداره و فعالان این حوزه برگزار شد.
در این جلسه به مسائلی همچون اجرای بهینه نظامنامه بازاریابی،‌خدمات الکترونیک، بانکداری اینترنتی و تلاش برای حضور بیشتر در بازار پرداخته شد.
- در راستای شناسایی بازارهای جدید و گسترش فعالیت‌های بازاریابی، معاونین اداره از منطقه ویژه اقتصادی سرخس بازدید و با برخی از مسئولان این منطقه گفت‌وگو کردند.
- به منظور تقدیر از زحمات و تلاش‌های همکاران شرکت‌ خدماتی، ‌جلسه‌ای با حضور مسئولان اداره برگزار شد. رییس اداره در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات این همکاران، درباره نکات امنیتی، نظافت و بهداشت، پوشش تمیز و یکدست مطالبی بیان کرد.
- به منظور تعامل بیشتر با کانون‌های بازنشستگان تأمین اجتماعی، ‌رییس و معاون اداره در همایش کانون‌های بازنشستگان استان شرکت کردند.
در این جلسه که با حضور مدیرکل صندوق تأمین اجتماعی برگزار شد، از طرف کانون بازنشستگان از تعامل و همکاری بانک رفاه استان تقدیر به عمل آمد.
- بانک رفاه استان به‌خاطر مشارکت در پروژه خط تولید شمش‌های فولادی شهرستان فریمان، از سوی وزیر صنایع و معادن و استاندار مورد تقدیر قرار گرفت.
- به مناسبت ایام رحلت امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی مسابقه فرهنگی با عنوان نصیحت آفتاب برگزار شد.
در این مسابقه سؤالاتی از کتاب نصیحت آفتاب - گزیده‌ای از وصیت‌نامه سیاسی-الهی امام (ره) - مطرح شد و در پایان به قید قرعه به 6 نفر از همکاران جوایزی اهدا شد.
- مدیر امور منطقه 3 با حضور در استان از کلیه شعب بازدید و با همکاران به گفت‌وگو پرداخت. پس از این بازدیدها، در جلسه‌ای با حضور روسای شعب، اسماعیل للـه‌‌گانی با اشاره به مسائل و چالش‌های پیش‌رو، بر حضور گسترده و بیشتر در بازار، جذب منابع و در نتیجه سودآوری بانک تاکید کرد.


- مدیر امور منطقه 3 و رییس اداره امور شعب با دکتر کریمی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار للـه‌گانی بر گسترش تعامل موجود بین بانک و دانشگاه تاکید و به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر آمادگی بانک را برای افتتاح شعبه در این دانشگاه اعلام کرد.
رییس دانشگاه نیز از همکاری و خدمات بانک رفاه تشکر و بر تقویت همکاری‌ها تأکید کرد.

 

اردیبهشت :

- جلسه کمیته بازاریابی با حضور مسئولان اداره و یکی از استادان دانشگاه به عنوان مشاور بازاریابی برگزار شد. در این جلسه پس از سخنان این استاد دانشگاه،درباره راهکارهای جذب منابع، شیوه‌های ارتباط با سازمان‌ها و حضور مؤثرتر در بازار بحث و بررسی شد.
- طی مراسمی که در اداره امور شعب برگزار شد به مناسبت روز معلم از مدرسان اداره تقدیر و تشکر شد.
همچنین در این مراسم از روسای شعبی که در سال گذشته عملکرد مناسبی داشتند، قدردانی به عمل آمد.