بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران
English | چهارشنبه 28 آذر 1397
همراه بانک رفاه همراه بانک رفاه اینترنت بانک رفاه
 
New Page 2

بانکداری اینترنتی حسابهای حقوقی


از آنجا که برداشت از حساب شرکت و سازمانها نیازمند تایید صاحبان امضا و درج مهر شرکت یا سازمان بوده و رعایت شرایط جدول برداشت نیز ضروری است، سامانه بانکداری اینترنتی حسابهای حقوقی بر همین اساس طراحی و پیاده سازی گردید.کاربران شرکت ها از طریق این سامانه می توانند تراکنش های مالی بر روی حسابهای شرکت را پس از تایید امضاداران و تایید کاربر مهر از طریق اینترنت به سهولت ، با اطمینان خاطر، سرعت و امنیت بیشتر انجام دهند.برای دسترسی به این سامانه ابتدا مشتریان حقوقی(تک تک امضاداران حساب شرکت) با مراجعه به یکی از شعب بانک رفاه و امضای قرارداد پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور کانال بانکداری حقوقی و دریافت نام کاربری و رمز عبور کاربر مهر شرکت از سامانه مدیریت کانال و در اختیار قرار دادن آن به فرد تعیین شده از سوی مدیرعامل و سایر امضاداران شرکت، هر یک از اعضا میتوانند به آدرس اینترنتی https://rb24.ir/corporate/login.html مراجعه و از خدمات آن بهره مند شوند .

 • ارائه گزارش فهرست حسابها
  در این قسمت اطلاعات حساب ، مبلغ قابل برداشت و موجودی لحظه ای همه حساب های حقوقی که کاربر یکی از امضاداران و یا مرتبطین آن می باشد نمایش داده می شود.

 • کارتابل حقوقی
  در این قسمت با انتخاب شماره حساب و زدن کلید جستجو همه درخواست های مالی ایجاد شده با جزئیاتی از قبیل تاریخ ایجاد درخواست، نوع خدمت، مبلغ، شماره حساب مقصد، درخواست کننده، وضعیت امضا قابل مشاهده است.در واقع کارتابل قسمتی است که درخواستها در آنجا تا زمان تایید سایر امضاداران و کاربر مهر نگهداری می شود و در نهایت درخواست با ارسال نهایی(در سامانه همراه سند صادر می شود) و یا حذف توسط کاربر مهر از کارتابل خارج می شود.تا زمانیکه درخواست تراکنش مالی توسط کاربر مهر ارسال نشده باشد هیچگونه برداشت وجهی از حساب صورت نخواهد گرفت، سند مالی تراکنش تنها زمانی ایجاد خواهد شد که درخواست توسط کاربر مهر ارسال شده و با موفقیت انجام شود.

 • ارائه گزارش صورتحساب
  امکان دریافت صورتحساب لحظه ای به صورت فایل با فرمتهای مختلف و انتخاب تعداد گردش مورد نظر وجود دارد (حداکثر تا 300 گردش حساب در هر فاصله زمانی دلخواه)

 • صورتحساب با شناسه
  برخی از شرکت ها خصوصا شرکت های بزرگ دارای حساب های شناسه دار هستند، در این قسمت استعلام برخط پرداخت های مشتریان با شناسه های شرکت یا سازمان با انتخاب شماره حساب و وارد کردن شماره شناسه و در صورت تمایل وارد کردن تاریخ امکان پذیر می باشد.

 • چاپ آخرین رسید مالی
  امکان چاپ آخرین تراکنش مالی انجام شده توسط کاربر را می دهد.

 • انتقال وجه داخلی
  فوری : انتقال وجه بصورت آنی، در هنگام درخواست انتقال انجام می پذیرد .

 • انتقال وجه بین بانکی
  انتقال وجه بین بانکی از طریق ساتنا با در اختیار داشتن شماره شبای حساب مقصد به منظور انتقال مبالغ بیش از یکصد و پنجاه میلیون ریال انجام می شود.
  انتقال وجه بین بانکی از طریق پایا، با در اختیار داشتن شماره شبای حساب مقصد انجام می شود.
  انتقال وجه بین بانکی از طریق پایای گروهی امکان ایجاد همزمان چندین انتقال وجه پایا را تنها با دریافت یک بار رمز دوم می دهد.

 • پرداخت قبض
  مشتری با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت در سامانه بانکداری اینترنتی قادر خواهد بود تمامی قبوض خود را بصورت الکترونیکی پرداخت نماید.

 • پرداخت حق بیمه کارفرمایان سازمان تأمین اجتماعی
  کارفرمایان از طریق بانکداری اینترنتی بصورت شبانه روزی می توانند حق بیمه سازمان تامین اجتماعی را پرداخت نمایند.

 • پرداخت اقساط تسهیلات
  مشتری می تواند با ثبت کد 15 رقمی شماره تسهیلات مندرج برروی دفترچه اقساط و مبلغ مورد نظر، به بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی اقدام نماید.

 • عملیات چک در بانکداری اینترنتی
  • مشاهده وضعیت چک ( عمل شده ، باطله ، برگشتی ، مسدودی ، سفید )
  با ورود اطلاعات برگه چک، وضعیت چک از جمله عمل شده ، باطله ، برگشتی ، مسدودی و سفید نمایش داده می شود.
  • صدور دستور پرداخت چک
  به منظور جلوگیری از سوء استفاده از چک، مشتری می تواند مبلغ و تاریخ چک را در سامانه بانکداری اینترنتی وارد کند، درصورت اختلاف مبلغ و تاریخ چک با اطلاعات وارد شده توسط مشتری در سامانه بانکداری اینترنتی از پاس شدن چک جلوگیری می شود.
  • صدور دستور پرداخت گروهی چک
  امکان ایجاد همزمان چندین دستور پرداخت چک تنها با دریافت یکبار رمز دوم را فراهم می کند.
  • درخواست صدور دسته چک
  کاربر می‌تواند برای حساب جاری خود، درخواست صدور دسته چک نماید.

 • گزارشات
  پیگیری درخواست مالی : براساس شماره پیگیری مورد نظر گیرنده وجه می تواند وضعیت تراکنش را مشاهده کند.
  درخواست های حقوقی : در این قسمت امکان مشاهده و جستجو بر روی درخواست های مالی ایجاد شده و نیز امکان مشاهده سوابق و جزئیات درخواست و وضعیت فعلی آنها وجود دارد.

 • تغییر رمز (رمز اول ، رمز دوم) بانکداری اینترنتی حسابهای حقوقی

 • تعیین نام مستعار
  با این خدمت کاربر می تواند برای شماره حسابهای مختلف خود نام دلخواه انتخاب نماید تا تفکیک آنها برایش آسانتر شود.
  نکته قابل توجه : انجام عملیات مالی شامل انتقال وجه فوری، پرداخت قبض، پرداخت حق بیمه کارفرمایان، انتقال وجه ساتنا، پایا و پایای گروهی در این سامانه ابتدا به عنوان درخواست مالی در کارتابل حقوقی ثبت می شود و پس از تایید همه امضاداران مطابق با جدول برداشت و ارسال نهایی توسط کاربر مهر تراکنش انجام خواهد شد.