بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران
English | جمعه 29 تیر 1397
همراه بانک رفاه همراه بانک رفاه اینترنت بانک رفاه
 

خدمت پرداخت شناسه دار:

بانک رفاه در راستای تداوم خدمات نوین بانکی همسو و همگام با شیوه های نوین بانکداری و به منظور ارائه خدمات به سازمانها و شرکتها اقدام به راه‌اندازی خدمت پرداخت شناسه دار نموده است. سازمانها و شرکتها با استفاده از این خدمت از طریق زیر ساختی امن ضمن ارسال اطلاعات دستور پرداخت (حواله الکترونیکی) به بانک که شامل مشخصات ذیفع، شناسه پرداخت، مبلغ، تاریخ شروع پرداخت و .... می باشد فرم چاپی حواله را به ذینفعان خود ارائه می دهند و بدین ترتیب دارنده حواله میتواند با مراجعه به هر یک از شعب بانک، پس از احراز هویت وجه مورد نظر را دریافت کند.


مشخصات و مزایا:

- قابلیت صدور الکترونیکی با رویکرد حذف امکان جعل چک های صادره

- دارای زیر ساخت امن جهت مقابله با نفوذ پذیری حملات سایبری

- صرفه جویی در برگه چک

- دریافت وجه بدون نیاز به افتتاح حساب توسط ذینفع حواله
- ارسال آنی اطلاعات و مشخصات دستور پرداخت به بانک توسط شرکتها و سازمانها از محل خود سازمان و از طریق اینترنت

- امکان مشاهده وضعیت حواله های صادره/ وصول شده/ وصول نشده/ منقضی شده بصورت آنلاین

- امکان اصلاح / حذف آنی دستور پرداخت قبل از پرداخت وجه

- امکان پرداخت گروهی وجوه به ذینفعان

- دارای قابلیت استفاده آسان و مطمئن برای سازمانها و شرکتها خصوصاً پرداخت کننده های خسارت (شرکتهای بیمه ، سازمان بیمه خدمات درمانی و سازمان تامین اجتماعی و ...)


نحوه استفاده :
کافیست به نزدیکترین شعبه بانک رفاه مراجعه و فرم قرارداد پرداخت شناسه دار را پر کنید تا حساب شناسه دار به نام سازمان یا شرکت شما ایجاد شود و مراحل نصب برنامه تحت ویندوز یا ارائه وب سرویس جهت استفاده مستقیم در برنامه کاربردی مورد استفاده شما ارائه شود. در اینصورت در کمترین زمان ممکن می توانید از محل خود حواله الکترونیکی پرداخت شناسه دار را صادر کنید و فرم چاپی آنرا به ذیفعان خود ارائه کنید. بدین ترتیب دارندگان حواله می توانند با ارائه کارت ملی در هر یک از شعب بانک رفاه در همان لحظه وجه خود را دریافت کنند.