بانک رفاه کارگران

یکشنبه 26 خرداد 1398
تاریخ 1397/07/15     تعداد دفعات مشاهده 353 بار     ساعت 16:14:20     گروه خبری روابط عمومی

New Page 1

مدیر عامل بانک رفاه گفت: برای حل چالش های کنونی، همراهی، هم افزایی و در برخی از مواقع حرکت جهادی لازم است.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، دکتر سهمانی در دومین گردهمایی آموزشی-هم اندیشی مدیران این بانک با اعلام این مطلب افزود: جهاد اقتصادی از اهداف بانک رفاه و لازمه مدیریت بحران کنونی است و ما در بانک رفاه تلاش خواهیم کرد با همکاری های لازم و هم افزایی همواره خدمت رسان مردم شریف کشورمان باشیم.
مدیر عامل بانک رفاه با اشاره به عملکرد مطلوب بانک رفاه در فعالیت های ارزی گفت: این بانک هم راستا با سایر حوزه های اقتصادی بهترین سیاست را به منظور ثبات و آرامش بازار ارز اتخاذ می کند.
دکتر سهمانی با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری به نام « سال حمایت از کالای ایرانی » گفت: بانک رفاه تلاش کرده است در این کارزار اقتصادی تمامی منابع و امکانات به سمت حمایت از کالا و تولیدات ایرانی هدایت شود.
وی با متفاوت دانستن شرایط کلان اقتصادی در سال 97 نسبت به سال گذشته تاکید کرد: حمایت اعتباری از حوزه های اقتصادی ، تولید و اشتغال در سالجاری نیز با رعایت قوانین و ضوابط لازم صورت می گیرد.
مدیر عامل بانک رفاه چابک سازی ارائه خدمات را از زیر ساخت های مشتری محوری دانست و گفت: سرعت در تصمیم گیری و ارائه خدمات مناسب منجر به رضایت مشتریان خواهد شد و در بانک رفاه محور تمامی اقدامات مشتری است.
دکتر سهمانی بهره گیری از فناوری های نوین را از الزامات بانک رفاه به منظور رضایت بیش از پیش مشتریان عنوان کرد و افزود: بانکداری نوین مبتنی بر فناوری های جدید از اهداف این بانک برای ارائه جایگاه واقعی و ارزشمند مشتریان است.
 

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :