بانک رفاه کارگران

یکشنبه 26 خرداد 1398
تاریخ 1397/10/19     تعداد دفعات مشاهده 163 بار     ساعت 08:50:32     گروه خبری سایر اخبار مرتبط
تعداد بازدید: 163

هجدهم دی ماه جلسه شورایعالی بورس با حضور دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، اعضای این شورا و همچنین اعضای ناظر مجلس شورای اسلامی برگزار و دکتر شاپور محمدی با رای مثبت همه اعضا برای یک دوره ۳۰ ماهه دیگر تصدی سازمان بورس و اوراق بهادار را بر عهده گرفت.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، هجدهم دی ماه جلسه شورایعالی بورس به ریاست دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور همه اعضا تشکیل شد.
با توجه به پایان حکم ۳۰ ماهه سکاندار بازار سرمایه، اعضای این شورا به اتفاق آراء و بر اساس توانایی و صلاحیت بار دیگر برای یک دوره 30 ماه شاپور محمدی را به عنوان سکاندار بازار سرمایه انتخاب کردند و وی تصدی سازمان بورس و اوراق بهادار را بر عهده گرفت.
به گزارش شادا؛ در دوره اول مدیریت شاپور محمدی در سازمان بورس و اوراق بهادار بیش از ۴۵ اقدام ضروری با هدف توسعه بازار انجام صورت گرفت. برقراری حداعتباری، بروز رسانی سامانه معاملات، ثبت سفارش با روش بوک بیلدینگ، نحوه بازگشایی و توقف نمادها و کاهش زمان فرآیند آن، بهره برداری از صندوق های جدید، راه اندازی معاملات آپشن، راه اندازی معاملات الگوریتمی، راه‌اندازی معاملات آتی سبد سهام، تدوین لایحه بازار سرمایه و ارتقای جایگاه ایران در آیسکو از مهم ترین اقدامات سازمان بورس و اوراق بهادار طی دو سال اخیر است.
 

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :