چهارشنبه 21 بهمن 1394 |

فروردین 1392:

مدیر امور بازرسی و حسابرسی به همراه رؤسای ادارههای مبارزه با پولشویی، بازرسی و حسابرسی از شعب استان بازدید و با همکاران گفتوگو کردند.

مهر :

• جلسۀ کمیتۀ وصول مطالبات برگزار شد.
در این جلسه، نادعلی رئیس اداره با اشاره به کاهش میزان مطالبات در نیمه نخست سال، از همکاری و همدلی همکاران صف و ستاد تقدیر و بر ادامه روند موجود تأکید کرد.
• جلسه هسته پژوهش اداره برگزار شد.
در این جلسه، رئیس اداره دانش محور بودن کلیۀ سازمانها و سیستم های اداری به ویژه بانکها را موضوعی مهم و تشکیل چنین هسته هایی را گامی اساسی در راستای حل مشکلات موجود دانست.
• آزمون دورۀ «پولشویی و راههای مقابله با آن» با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
• پس از تلاشها و پیگیریهای مستمر مسئولان اداره و کمیته بازاریابی، کارخانه های کابل وران، آب معدنی ماختا، شرکت تولید بنزین، قیر و فرآورده های نفتی، فولاد مهرسهند، شرکتهای آسیا ژوله، تدبیر نوین سازان، لواشک ترش سون، چینندگان و شاهین خودرو جذب بانک رفاه استان شدند.
 

شهریور:

• رئیس اداره به همراه اعضای کمیته بازاریابی با مدیران و مسئولان بیمارستان شهدای تبریز، شرکت پخش فرآورده های نفتی استان و موادغذایی «ای دو» به طور جداگانه دیدار و گفت وگو کردند.
در این دیدار، طرفین نسبت به افزایش سطح تعامل و همکاری های متقابل تأکید کردند.
• همکاران اداره در اقدامی خداپسندانه علاوه بر حضور در مناطق زلزله زده و کمک به آسیب دیدگان، کمکهای نقدی خود به مبلغ 75 میلیون ریال را نیز به این هم وطنان اهدا کردند.
• جلسۀ رؤسای شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
در این جلسه،عملکرد شعب مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه مسعود میهمی به عنوان معاون جدید اداره معرفی و از خدمات رضازاده معاون سابق تقدیر شد.
• در ایام ماه مبارک رمضان اولین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم به میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد که در پایان همکاران اداره امور شعب، ابطحی فر در بخش قرائت و وقاری در بخش ترتیل به مقام اول دست پیدا کردند.

مرداد :

• به منظور گسترش همکاریها و افزایش سهم بازار، رئیس اداره به همراه اعضای کمیته بازاریابی با مسئولان و مدیران شرکتهای آرد ارسمهر، لبنیاتی سوتچیلر، امیرنیا، بنز میلاد، بستنی میهن، رخش خودرو، کلینیک مادر و سازمان خدمات شهری شهرداری تبریز دیدار و گفتوگو کردند.
در این دیدارها، مسئولان شرکتها، ضمن ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد بانکرفاه، آمادگی خود را برای شروع همکاریها و گسترش آن اعلام کردند.
 

تیر :
به منظور گسترش سطح همکاریها و بهبود روابط، رئیس اداره و جمعی از همکاران کمیته بازاریابی به طور جداگانه با مدیران و مسئولان شرکتها و کارخانه های کارتن غرب، سرین آب، چاپرنگ، دانشگاه آزاد واحد تبریز و اهر، هواسان،کلینیک مادر، صندوق المهدی، باقرالعلوم، شرکت واردات کشاورزی بکایی، فرش صراطی، فرآورده های گوشتی بشارت، تک ظرف، شرکت پیمانکاری مهندس نظری، دانشگاه پیام نور استان، گروه صنعتی نجاتی (آناتا) دیدار و گفت وگو کردند.
در این دیدارها نادعلی رئیس اداره، گزارشی از فعالیّتها و خدمات به مشتریان ارائه و برای تعامل و گسترش همکاریهای متقابل اعلام آمادگی کرد.
• جلسه شورای هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به میزبانی اداره امور شعب برگزار شد. در این جلسه، رئیس اداره ضمن تأکید بر استفاده مناسب از فرصت پیش آمـده برای همکاری و تعامل، آمادگی بانک رفاه استان را برای ارائه هر گونه خدمات بانک به این شورا اعلام کرد.
• جلسه رؤسای شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
در این جلسه رئیس اداره ضمن تأکید بر اجرای صحیح سیاستهای اعتباری، بر رعایت حد مجاز و تعادل بین منابع و مصارف، بازاریابی فعال، صرفه جویی در مصرف، پیگیری مستمر مطالبات و تسهیلات مشارکتی تأکید کرد و گفت: این استان باید الگوی تحقق چشم اندازی باشد که از سوی مدیریت منطقه دو طراحی و ابلاغ شده است.
• جلسه کمیته وصول مطالبات با حضور مسئولان اداره و رؤسای برخی شعب برگزار شد.
در این جلسه راهکارهای کاهش مطالبات با تلاش و همراهی همه کارکنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


 

خرداد :

• به منظور افزایش تعامل و گسترش همکاری‌ها، مسئولان اداره به طور جداگانه با مدیران کارخانه‌های ساخت تجهیزات و ابزار آلات سایپا، بازسازی قطعات و ماشین آلات صنعتی سیماب، تولید لوله و پروفیل اروند کاریز، رنگ بحرین، فرآورده‌های گوشتی نور، آذر اطاق، کفش غفاری و چاپخانه آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کردند.

• جلسۀ کمیتۀ وصول مطالبات با حضور رئیس اداره، رؤسای شعب و اعضای این کمیته برگزار شد. در این جلسه راهکارهای کاهش مطالبات و مشارکت همگانی همکاران در این زمینه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اردیبهشت :

- بهمنظور افزایش سطح تعامل و همکاریهای متقابل، رئیس اداره به همراه جمعی از همکاران بهطور جداگانه با مسئولان کارخانههای تکتایر، ریختهگری تراکتورسازی، بازیافتکننده لاستیکهای فرسوده، آراکس، تولیدکننده ماشینآلات بستهبندی، سیمکات، تولیدکننده انواع سیمهای کابل مسی و آلومینیومی، آرین تبریز، تولیدکننده محصولات رب گوجهفرنگی و کنسانتره میوه و قوطی تبریز، تولید کننده انواع قوطیهای بستهبندی دیدار و گفتوگو کردند.

در این دیدارها مسئولان کارخانههای مذکور ضمن ابراز خرسندی و رضایت از تعامل با بانکرفاه، بر آغاز و گسترش همکاریها تأکید کردند.

-  جلسه مشترک دانشگاه علومپزشکی، بیمارستان شهیدمدنی و بانکرفاه به میزبانی اداره برگزار شد.

در این جلسه طرفین در مورد گسترش همکاریهای متقابل و مسائل و مشکلات موجود بحث و تبادلنظر کردند. در پایان این جلسه دکتر وحدت، رئیس بیمارستان شهید مدنی با اهدای لوح سپاس به نادعلی، رئیس اداره از تلاش و همکاریهای اداره امور شعب با فعالان حوزه سلامت تقدیر و تشکر کرد.

- بهمنظور افزایش و تقویت همکاریها، رئیس اداره بههمراه اعضای کمیته بازاریابی با رؤسای بیمارستانهای عالینسب و بهبود دیدار و گفتوگو کرد. در این دیدارها طرفین بر گسترش همکاریها تأکید کردند.

-  بهمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر، جمعی از همکاران اداره و شعب در مراسم غباروبی مزار شهدا شرکت کردند.

 

 

فروردین 1391 :

به منظور جذب منابع و افزایش سهم بازار، رئیس اداره و جمعی از همکاران در دیدارهای جداگانه ای با مدیرعامل کارخانه امدیاف آذرشهر، رئیس اتحادیه خشکبار و حبوبات آذرشهر، رئیس سازمان نظام مهندسی و شرکت لوله پیگستر مراغه، شرکت مهندسی ساختمان کوثرتبریز، زمزم، دریالبن شبستر، ماءالشعیر هیگر و کیک نظری شبستر گفت وگو کردند.
در این دیدارها نادعلی، رئیس اداره با ارائه گزارشی از خدمات بانک رفاه استان، برای آغاز همکاری ها و گسترش آن اعلام آمادگی کرد که مورد استقبال مدیران شرکتهای مذکور قرارگرفت.
• جلسه روسای شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
در این جلسه، نادعلی با ارائه گزارشی از فعالیتها گفت: کسب رتبه برتر عملکردی در بین ادارههای امور شعب منطقه 2 نتیجه تلاشهای صادقانه و همدلی تمامی همکاران است. وی در ادامه درباره مسائلی همچون عقود مشارکتی، صدور ضمانتنامه، گشایش اعتبارات، وصول مطالبات و خدمات مناسب و کارمزدی به مشتریان مطالبی بیان کرد.
• جلسه تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید کسایی اداره با حضور مسئولان اداره، مسئول بسیج حوزه کارمندی و کارگری سپاه عاشورا و فرمانده حوزه یک بسیج کارمندی استان برگزار شد. در این جلسه از زحمات مختاری فرمانده سابق پایگاه بسیج اداره تقدیر شد و حسینزاده به عنوان مسئول جدید پایگاه معرفی شد.
 

بهمن و اسفند 1390 :

• به منظور گسترش همکاری ها و تقویت روابط، رئیس اداره در دیدارهای جداگانه ای با مسئولان و مدیران بیمه پارسیان، لوازم خانگی جواهران، کارخانه لبنیاتی گلدم، صندوق سرمایه گذاری کشاورزی استان، کارخانه کامیونت اسنا، خانه کار و کارگر، ایران خودرو استان، فولاد میانه و مواد غذایی چیچک گفت وگو کرد.
در این دیدارها نادعلی، رئیس اداره با ارائه گزارشی از خدمات ارزی و ریالی آمادگی بانک رفاه استان را برای گسترش همکاریها اعلام کرد که مورد استقبال مدیران این مجموعه ها قرار گرفت.
• به همت حراست اداره، یک دوره کلاس آموزشی با موضوع جلوگیری از سرقت اطلاعات رایانهای و تخلیه تلفنی با حضور روسای شعب و متصدیان شاغل حساس در حوزه های حفاظت فیزیکی و امنیتی شعب برگزار شد.
 

دی :

- به منظور گسترش سهم بازار، جذب مشتریان و منابع جدید، رئیس اداره و جمعی از همکاران به طور جداگانه با مسئولان و مدیران شرکتها و کارخانه های سوزان، گالان، کشتارگاه مرغ آذرپرند، بیمه البرز و نوین، بانک توسعه تعاون استان، موسسه مالی جوانان خیر، رئیس هیأت امنای شهرک صنعتی شهیدرجایی، رئیس صندوق تأمین اجتماعی بناب، خانه کاروکارگر استان، هایلان، هانیزان، سبلان، سهولان،آرامش، تولید کشمش سیمین تاک، پاکشیما، حدادی، راین و طارمی بناب و مجتمع دام و طیور آذربایجان دیدار و گفتوگو کردند.
در این دیدارها نادعلی با ارائه گزارشی از خدمات ارزی و ریالی به مشتریان خواستار تعامل و گسترش همکاریهای متقابل شد.
- به منظور تقویت توان علمی همکاران، جمعی از همکاران شعب و اداره در سمینار بازاریابی که با حضور استادان به نام این رشته در محل پتروشیمی تبریز برگزار شد، شرکت کردند.
همچنین دوره های آموزشی سرقت رایانهای، اصول بازاریابی، احکام و نماز نیز برگزار شد.
- رئیس و معاونان اداره به طور جداگانه با مسئولان و مدیران بیمارستان چشم پزشکی نگاه، مدیر کل بیمه خدمات درمانی استان تهران، بیمارستان مسیح دانشوری و شرکتهای زرین ماشین اسپادانا، ساپکو، کیسون، تله سیژپایا و نیرومحرکه دیدار و گفت وگو کردند.
در این دیدارها راهکارهای همکاری متقابل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طرفین بر گسترش همکاری و تقویت روابط دوجانبه تأکید کردند.
- یک دوره آموزشی تحت عنوان «کارگاه توسعه محصول و بازار فروش خدمات مالی» با حضور مدیر امور منطقه یک، رئیس اداره و 21 نفر از روسای شعب در سالن همایشهای روابط عمومی برگزار شد.
- به منظور قدردانی از تلاش مسئولان شعبی که در جذب منابع مؤثر موفق عمل کرده اند،جلسه ای با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
در این جلسه رئیس اداره با بیان اینکه همگی باید تلاش کنیم تا به اهداف اصلی بانک دست پیدا کنیم، از شعب موفق با اهدای لوح تقدیر و پاداش، قدردانی کرد.
- جلسه بررسی و معرفی سامانه اطلاعاتی مدیران با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
در این نشست در خصوص این سامانه که قرار است در فاز نخست به صورت آزمایشی در اداره اجرا شود، بحث و بررسی انجام شد.
- جمعی از همکاران اداره در یک اقدام خداپسندانه و انسان دوستانه با اهدای خون به یاری هموطنان نیازمند شتافتند.
 

آبان :

- به‌منظور جذب منابع و مشتریان جدید و گسترش همکاری‌ها با شرکت‌ها و کارخانه‌های صنعتی، رئیس اداره و جمعی از همکاران در دیدارهای جداگانه‌ای با مدیران کارخانه‌های همتازسیکلت، شیشه‌آذر، فولاد جهان، درسازی رشید، دونارخزر و آرد اطهر و نیز مجموعه شرکت‌های یکتاپخش و موادغذایی شیرین وطن، ‌دوغ ایشملی‌آذر، انرژی‌های نوین آذربایجان، نقشینه چاپ، سوت ایچ، و مجمع امور صنفی اهر، راه‌های همکاری را مورد بحث و تبادل‌نظر قرار دادند.
در این دیدارها، کمال نادعلی رئیس اداره گزارشی از خدمات به مشتریان ارائه کرد و آمادگی بانک را برای همکاری‌های متقابل اعلام کرد.
 

مهر :

به منظور جذب مشتریان و منابع جدید و حضوری گسترده تر در بازار، رئیس اداره در دیدارهای جداگانه ای با مدیران و مسئولان صندوق تأمین اجتماعی استان، شرکتها و کارخانه های: مهراصل، پخشدار و محیا، بیمه البرز شمال غرب،مؤسسه مالی و اعتباری جوانان خیّر، ایران خودروی آذربایجان، لوازم خانگی لوکس ایران، پترو پیرامون، اتحادیه طلا و جواهر استان، بیمارستان عالی نسب، سیمان فارس و آذربایجان، فولاد نصر و موادغذایی آیسودا، راهکارهای تعامل و گسترش همکاریها را مورد بحث و بررسی قرار داد. همچنین در این دیدارها، رئیس اداره آمادگی بانک رفاه استان را برای برقراری یک ارتباط دوسویه و ارائه خدمات مناسب اعلام کرد.

 

 

شهریور :

- رئیس اداره و جمعی از همکاران، میهمان دکتر یعقوبی، قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز بودند.
در این دیدار طرفین آمادگی خود را در زمینه گسترش همکاری‌ها اعلام کردند. قائم مقام وزیر با اهدای لوح تقدیری از زحمات اداره امور شعب تشکر کرد.
-رئیس اداره به اتفاق اعضای کمیته بازاریابی با مدیرکل صندوق تأمین‌اجتماعی ، مدیرکل سازمان خدمات درمانی، رئیس بیمارستان شهیدمدنی تبریز و مدیرکل معاونت درمان دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.
-رئیس اداره و جمعی از همکاران در دیدارهای جداگانه‌ای با مسئولان سازمان‌ها و شرکت‌های تپکو، موتورسازان، فولاد نصر آذربایجان، موسسه مالی و اعتباری صالحین و قوامین، لبنیاتی پگاه، کلرپارس، سازه‌های نوین، فولاد ارگ تبریز، شرکت امیرنیا، تراکتورسازی، آب‌وفاضلاب، بیمه آسیا، توسعه‌گران انرژی‌های نوین و سازمان تاکسیرانی استان دیدار و گفت وگو کردند.
در این دیدارهاکمال نادعلی رئیس اداره ضمن ارائه گزارشی از خدمات بانک رفاه به مشتریان، خواستار گسترش همکاری‌ها و تقویت ارتباطات شد.
- به‌مناسبت سالروز ورودآزادگان سرافراز به کشور، در مراسمی از همکاران آزاده اداره تقدیروتشکر شد.
 

 

مرداد :

- اعضای کمیته بازاریابی اداره با خرمی، سرپرست شمال‌غرب تعاونی اعتباری صالحین دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار راه‌های همکاری متقابل مورد بحث‌وبررسی قرار گرفت که در نتیجه آن موسسه مذکور اقدام به افتتاح حساب در بانک رفاه استان کرد.
خرمی بر افتتاح حساب در استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان نیز تأکید کرد.
- کمیته وصول مطالبات با حضور زاهدی معاون اداره تشکیل جلسه داد.
در این جلسه درباره چگونگی تشکیل پرونده‌های اعتباری، توجه به متن گزارش اطلاعات ارسالی به شعب، رعایت بهداشت پرونده و ... بحث و بررسی شد.
- کمیته بازاریابی با حضور معاونان اداره تشکیل جلسه داد.
در این جلسه گزارشی از عملکرد اداره ارائه شد و سپس درباره حضور گسترده‌تر در بازار و افزایش سهم بازار مطالبی بیان شد.
- به‌منظور ارتقای سطح دانش و اطلاعات روسای شعب استان، یک دوره آموزشی تحت عنوان «اخلاق حرفه‌ای» با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و با حضور دکتر ملکی رییس دانشگاه آزاد تبریز برگزار شد.
- جلسه معارفه کمال نادعلی رییس اداره امور شعب با حضور ترکیان مدیر امور منطقه دو،‌مبارکی، مدیر امور مالی، معاونان و جمعی از همکاران برگزار شد.
اکبر ترکیان، مدیر امور منطقه دو در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات معاونان این اداره طی چندماه گذشته به مسایل جاری بانک اشاره کرد و گفت: باید با استفاده و بهره‌گیری از سیستم مدیریت مشارکتی، بتوانیم از ظرفیت‌های موجود نهایت استفاده را داشته باشیم.
ترکیان در ادامه به وضعیت استان اشاره کرد و گفت: آذربایجان شرقی در سطح کشور رتبه پنجم نقدینگی را دارد و با توجه به شرایط بازار و اوضاع اقتصادی و کسب‌وکار استان، باید پرداخت تسهیلات و تخصیص منابع با مدیریت صحیح صورت گیرد.
مبارکی مدیر امور مالی نیز این استان را یکی از سه‌قطب بزرگ صنعتی و تولیدی کشور برشمرد و گفت: با همدلی و وحدت همکاران و تلاش مضاعف آنها، سهم بانک رفاه در استان افزایش خواهد یافت و موفقیت‌های بیشتری حاصل خواهد شد.
نادعلی رییس اداره نیز گفت: باید با اتخاذ تدابیر لازم و با تکیه بر افکار و اندیشه‌های راهبردی تمامی همکاران استان، اوضاع شاخص‌ها را بهبود بخشیم.
 

 

تیر  :

معاون اعتباری اداره و تعدادی از همکاران از مجتمع مس سونگن بازدید و با مهندس شریفی مدیر این مجتمع گفت‌وگو کردند. در این دیدار مهندس شریفی از همکاری با بانک رفاه استقبال کرد و خواستار گسترش همکاری‌ها و افتتاح شعبه در شهرستان ورزقان شد.
این مجتمع در نزدیکی ورزقان قرار دارد و با 3000 نفر نیروی انسانی در زمینه استخراج مس فعالیت می‌کند.
- معاون اداری به همراه جمعی از همکاران با رییس بیمارستان محلاتی تبریز دیدار و گفت وگو کرد.
در این دیدار طرفین بر گسترش همکاری‌ها تاکید کردند. پس از این دیدار بیمارستان محلاتی با افتتاح حساب، مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون ریال به حساب واریز کرد.
- به منظور بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در پرداخت تسهیلات، جلسه‌ای با حضور معاون و جمعی از کارشناسان اداره اعطای تسهیلات معاون اعتباری اداره امور شعب و مسئولان واحدهای اعتباری استان‌های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل برگزار شد.
در این جلسه، آقاجانلو معاون اداره اعطای تسهیلات، بر رعایت بخشنامه‌ها و مقررات جاری بانک در پرداخت تسهیلات تأکید کرد.
- رییس خانه کار و کارگر استان، میهمان معاون اعتباری اداره بود.
در این جلسه زاهدی خدمت به قشر زحمت کش کارگر را جزء افتخارات بانک رفاه ذکر و بر گسترش همکاری‌ها تأکید کرد.
به‌منظور جذب مشتریان جدید، اعضای کمیته و بازاریابی و جمعی از همکاران با مسئولان شرکت مسافربری آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار طرفین بر شروع همکاری‌ها و تلاش برای تقویت روابط تأکید کردند.
- زاهدی معاون اداره طی جلسه‌ای از همکاران شعبه تختی تبریز به‌علت موفقیت در جذب منابع تقدیر و تشکر کرد.
- نشست مشترک مدیرکل و مدیر درمان صندوق تأمین‌اجتماعی استان و رضازاده معاون اداری امور شعب با روسا و اعضای هیئت مدیره کانون‌های بازنشستگی این صندوق برگزار شد. در این نشست، فضل‌زاده مدیر کل و دکتر سیدی مدیر درمان صندوق تأمین اجتماعی از همکاری و خدمات مناسب بانک رفاه استان به بازنشستگان تقدیر و تشکر کردند. رضازاده معاون اداری هم آمادگی بانک رفاه استان را برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به مجموعه تأمین اجتماعی و بازنشستگان استان اعلام کرد.
- به‌منظور بررسی وضعیت مطالبات اداره، جلسه‌ای با حضور معاون اداره پیگیری و وصول مطالبات، جمعی از کارشناسان آن اداره و اداره امور شعب برگزار شد.
در این جلسه مشکلات، موانع و راهکارهای وصول مطالبات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

خرداد  :

- جلسه روسای شعب با حضور مسئولان اداره برگزار شد.
زاهدی معاون اداره در این جلسه با اشاره به عملکرد اداره در سال گذشته گفت: با وجود رشد شاخص‌ها در سال گذشته، باید بیشتر بکوشیم تا با جذب منابع، حضوری قوی‌تر در بازار و ارائه خدمات الکترونیک به مشتریان، به اهداف عالی بانک دست پیدا کنیم.
 

اردیبهشت  :

- معاون اداره میزبان کارشناس بانک مرکزی بود.
در این دیدار، کارشناس بانک مرکزی از شروع به کار دفتر نظارت بانک مرکزی در آذربایجان شرقی خبر داد و در ادامه معاون اداره گزارشی از فعالیت‌های اداره امور شعب در استان ارائه کرد.
 

فروردین 1390 :

- زاهدی معاون اداره به همراه تعدادی از همکاران با فضلی مدیرکل صندوق تأمین اجتماعی و دکتر سیدی مدیر درمان صندوق تأمین اجتماعی دیدار و گفت‌وگو کرد.
فضلی ضمن تقدیر از خدمات بانک، ادامه و گسترش همکاری‌ها را باعث رفاه حال مشتریان به ویژه مستمری‌بگیران ذکر کرد.