بانک رفاه کارگران

سامانه های بانکی

سامانه های بانکی

پنجشنبه 18 آذر 1400 refah english ایمیل رفاه اینستاگرام رفاه آپارات رفاه
پرداخت شناسه دار
New Page 2

بانک رفاه در راستای تداوم خدمات نوین بانکی همسو و همگام با شیوه های نوین بانکداری و به منظور ارائه خدمات به سازمانها و شرکتها اقدام به راه اندازی خدمت پرداخت شناسه دار نموده است. سازمانها و شرکتها با استفاده از این خدمات از طریق زیر ساختی امن ضمن ارسال اطلاعات دستور پرداخت (حواله الکترونیکی) به بانک که شامل مشخصات ذینفع ، شناسه پرداخت ، مبلغ ، تاریخ شروع پرداخت و .... می باشد. فرم چاپی حواله را به ذینفعان خود ارائه می دهند و بدین ترتیب دارنده حواله میتواند با مراجعه به هر یک از شعب بانک ، پس از احراز هویت مورد نظر را دریافت کند.

 

مشخصات و مزایا:
- قابلیت صدور الکترونیکی با رویکرد حذف امکان جعل چک های صادره
- دارای زیر ساخت امن جهت مقابله با نفوذپذیری حملات سایبری
- صرفه جویی در برگه چک
- دریافت وجه بدون نیاز به افتتاح حساب توسط ذینفع حواله
- ارسال آنی اطلاعات و مشخصات دستور پرداخت به بانک توسط شرکتها و سازمانها از محل خود سازمان و از طریق اینترنت
- امکان مشاهده وضعیت حواله های صادره/وصول شده / وصول نشده / منقضی شده بصورت آنلاین
- امکان اصلاح / حذف آنی دستور پرداخت قبل از برداشت وجه
- امکان پرداخت گروهی وجوه به ذینفعان
- دارای قابلیت استفاده و مطمئن برای سازمانها و شرکتها خصوصا پرداخت کننده های خسارت ( شرکتهای بیمه ، سازمان بیمه خدمات درمانی و سازمان تامین اجتماعی و.......)
 

نحوه استفاده :
کافیست به نزدیکترین شعب بانک رفاه مراجعه و نسبت به افتتاح حساب مربوطه و تکیل فرم قرارداد پرداخت شناسه دار اقدام گردد. پس از تعریف سازمان در سامانه پرداخت شناسه دار توسط بانک می توانند از طریق اتصال سامانه داخلی خود به وب سرویس و یا با استفاده از اینترنت در کمترین زمان ممکن از محل خود حواله الکترونیکی پرداخت شناسه دار را صادر و فرم چاپی آن را به ذینفعان خود ارائه نمایند. بدین ترتیب دارندگان حواله می توانند با ارائه کارت ملی در هریک از شعب بانک رفاه در همان لحظه وجوه خود را دریافت نمایند.